08 Ağustos 2018

Gösterim: 1274

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz:

Başta Türkiye'yi; kültürel mirasını, Türk dilini, kültürünü ve sanatını tanıtmak en önemli amaçlarımızdandır. Türkçenin öğretilmesi, doğru ve etkili bir şekilde kullanılması ve böylelikle Türkiye'nin tanınırlığına katkı sağlayarak diğer ülkeler ile dostluğunu geliştirmek ve ülkeler arası ilişkilerde dostluk ve barış köprüleri atmak yine en önemli amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz:

Yabancılara Türkçenin doğru ve etkili bir şekilde öğretilmesi noktasında modern ve inovatif bir bakış açısı ile eğitim programları hazırlayıp bu programları uygulamak en önemli amaçlarımız arasındadır.

Our mission:

As BANÜ TÖMER, our one of the most important objectives are to promote the Turkish language, Turkey’s cultural heritage, Turkish art and in particular Turkey itself. Besides,  by teaching Turkish language to foreign students/foreigners  correctly and using efficiently will contribute Turkey’s presentation with other countries and thrown peace and friendship bridges in between.

Our Vision:

It is our most important aim to prepare and implement modern and innovative Turkish language courses and programs in order to teach Turkish to foreign students  correctly and effectively.